| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama Tipi | Harici 3LPE dahili sıvı sprey |
|---|---|
| Boru çapı | 114-4200mm |
| Kumlama | dış ve iç |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Temizleme kapasitesi | 250m2/saat |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |