| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyon ısıtma |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Model NO. | Boru çapı. 57-3400mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Yüzey | Çelik |
| patlatma | > 2.5a |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |