| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Malzeme | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| Boru aralığı | 300mm-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ekstruder Stili | SJ90×30, SJ100×33 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Katman sayısı | Çift katman |
| Yapı | benzersiz “I-şekilli” duvar yapısı |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |