| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Egzoz | Tükenme |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Boru çapı | 200-3000mm |
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kurulu güç | 380KW |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Seriler | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomasyon |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |