| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kontrol sistemi | Siemens PLC |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 30 set/yıl |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Yapı | "H" yapısına sahiptir. |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Büyük ölçekli belediye drenaj projeleri |
| Vida | Tek vidalı |
| Plastik İşlenmiş | PE |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Lens kaplama | 200-3000mm |
|---|---|
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Başvuru | Yol drenajı, kanalizasyon bertaraf çalışması |
| Otomasyon | Otomatik |
| Packaging Details | Standard Export Packing |