| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kontrol sistemi | Siemens PLC |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 30 set/yıl |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| GTİP Kodu | 39209990 |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |