| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Patlatma Standardı | SA2.5 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Dakikada 1-3 metre |
| Kontrol sistemi | SIEMENS PLC ve HMI |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Garanti | 12 ay |
| Üretim aralığı | 530-1420 |
|---|---|
| Patlatma Standardı | SA2.5 |
| Üretim kapasitesi | Dakikada 1-3 metre |
| Kontrol sistemi | SIEMENS PLC ve HMI |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Isıtma tipi | İndüksiyon ısıtma |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Durum | yeni |
| Kaplama | polietilen |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Durum | yeni |
| 3PE yapısı | Epoksi+yapıştırıcı+ekstrüde edilmiş polietilen |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Çap | 50-426mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | > 2.5a |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Çap | 50-426mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | > 2.5a |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Boru Yüzey İşlemi | SA 2,5'tan Az Değil |
| Çalışma modu | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, Polipropilen |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Yüzey | Çelik |
| Durum | Yeni |
| patlatma | >2,5A |