| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Lens kaplama | 325mm-1220mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Lens kaplama | 50-4200mm |
| Kaplama Yapısı | Epoksi+Yapıştırıcı+PE |
|---|---|
| Yüzey İşlem | SA2.5 |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Tipi | Dış kaplama |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Kaplama tipi | 3 Katlı Polietilen (3LPE) |
|---|---|
| Teslimat süresi | Çelik borular |
| patlatma | >2,5A |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Menşei | Çin |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Isıtma tipi | İndüksiyonla Isıtma |
| Durum | Yeni |
| Soğutma Tipi | Su Soğutma |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |