| Satış Sonrası Hizmet | Kurulum ve Eğitim |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| Malzeme | Polipropilen PP |
|---|---|
| Hız | 1 - 8 Metre/Dakika |
| Epoksi Kalınlığı | 190'dan fazla Um |
| Reklam Kalınlığı | 150 - 270 Um |
| PP kalınlığı | 2 - 5mm |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-60 Gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 30 adet/yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , huashida |
| Satış Sonrası Hizmet | Bütün hayat |
|---|---|
| Garanti | 6-12 Ay |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama katmanları | İç ve Dış Boru |
| Püskürtme Tabancası Yöntemi | Yüksek Gerilim Elektrostatik Püskürtme Tabancası |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Yüzey | Çelik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 3000 Kw |
| Şartname | 50 - 2173mm |
| Hız | 1-6m/min |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Durum | Yeni |
| Hız | Dakikada 1 ila 6 Metre |
| güç kaynağı | 3 Faz 380V 50Hz |
| Kaplama Tipi | Toz Boya |
|---|---|
| FBE kalınlığı | 170 um |
| PE Katman Kalınlığı | 2,5 - 3,7 mm |
| Yapışkan KalınlığıDirsek Açısı | 170-250 £ |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| PE Katman Kalınlığı | 2,5 - 3,7 mm |
|---|---|
| Pipe Dia | 50-4200mm |
| Malzeme | HDPE, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama Malzemesi | Polietilen, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |