| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
|---|---|
| Boru aralığı | 110-2000mm |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Durum | Yeni |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
|---|---|
| Yüzey | ≥SA2,5 |
| Durum | Yeni |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Malzeme | Epoksi |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Petrol, Doğal Gaz, Su Temini Boru Hatları |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama kalınlığı | 150-800um |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Malzemeler | Epoksi Tozu |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |