| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı Türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı Türü | Kaynak |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | çelik |
| Kaplama Yöntemi | tablo |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| Sıcaklık | 150 - 250°C |
| Kalınlık | 150 - 800 Um |
| İyileşme Oranı | ≥% 98 |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı Türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı Türü | Kaynak |
| Boru malzemesi | çelik boru |
|---|---|
| Başvuru | petrol, doğalgaz, kimyasal madde, su boru hatları. |
| Kaplama Yapısı | Epoksi+Yapıştırıcı+PE |
| Kaplama Tipi | Dış 3lpe Kaplama |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Hız | 1-6 m/dak |
| Yüzey | Çelik |
| Güç | 3 Faz 400V 60Hz |
| Şartname | 57-3000mm |
| FBE kalınlığı | 170 um |
|---|---|
| Yapışkan Kalınlığı | 170 - 250 Um |
| PE Kalınlığı | 2 - 4mm |
| Şartname | 400 -1500mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kaplama Tipi | Kaplama tozu |
|---|---|
| FBE kalınlığı | 200 - 800 Um |
| PE Kalınlığı | 2 - 4mm |
| Yapışkan Kalınlığı | 170 - 250 Um |
| Nem | %85 yoğunlaşma yok |