| Soğutma Sirkülasyon Suyu | ≤20°C, ≥0,3 MPa, 20 M³/H |
|---|---|
| Ürün Tipi | Boru üretim hattı |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| soğutma yöntemi | Su Soğutma |
| Şartname | 20 - 800mm |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| Yöntem | Aşı |
| Sıcaklık | 5 - 50°C |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Üretim Verimliliği | Geleneksel yöntemlere göre %40 daha hızlı |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | %30 azalma |
| Servis ömrü | 50 yıldan fazla |
| Çalışma sıcaklığı | 70/55°C veya 80/60°C |
| Ekstrüder modeli | SJ-120/33 Tek Vidalı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| İsim | Poliüretan Köpüklü Pert Yalıtım Borusu ürün grubu |
| Kullanım | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Malzeme | EPDM/NBR |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu |
| Paket Brüt Ağırlığı | 1000.000kg |
| Sayfa Genişliği | 1200-1500mm |
| Tüp Kalınlığı | 5-40mm |
| Koruma Seviyesi | bir yıl |
|---|---|
| Malzeme | PE/PP/HDPE |
| Şartname | 110 - 1500mm |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz ile teknik hizmet, işçileri eğitmek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Tipi | PE Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Durum | Yeni |
| 3PE yapısı | Epoksi+yapıştırıcı+ekstrüde edilmiş polietilen |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru Yüzey İşlemi | ≥ SA 2,5 |
| FBE kalınlığı | 200-800 um |
| Şartname | 76/89-273mm, 76/89-305mm |
| Çap | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | Yüksek Sıcaklık Borulama |
| Renk | Siyah |
| Kesit Şekli | Yuvarlak Şekil |
| Şartname | Özelleştirilebilir |