| Dia.range | 75-315MM |
|---|---|
| İç Boru Malzemesi | PERT, Plastik boru |
| Uygula | Sert PERT İzoleli Borular |
| Köpürme katmanı | Yumuşak Poliüretan Köpük |
| Başvuru | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| Garanti | 12 Ay |
|---|---|
| Ürün türü | PERT Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Hız | 6m-10m/Min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Satış Sonrası Hizmet | Kurulum ve Eğitim |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Servis, İşçilerin Eğitimi |
|---|---|
| soğutma yöntemi | Su Soğutma |
| Otomasyon | Otomatik |
| Boru malzemesi | Çelik/HDPE |
| Durum | Yeni |
| Renk | Herhangi |
|---|---|
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Şartname | 20 - 80mm |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
| Özellikler | 20-350mm |
|---|---|
| Kapasite | 500kg |
| Başvuru | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Garanti | 12 Ay |
|---|---|
| Ürün türü | PE Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Ana Makine | Ekstruder |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | Elektrikli Isıtma veya Buharlı Isıtma |
| Hs Kodu | 8477109000 |
| Boru aralığı | 110-2000mm |
| Durum | Yeni |
| Boru Kullanımı | Ön-insülasyon |
|---|---|
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
| Kontrol sistemi | PLC Otomatik Kontrol |
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 12 Ay |
|---|---|
| Ürün türü | PE Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |