| FBE kalınlığı | 200-800 um |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 1000*1000*1000 |
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yıl |
| Tip | HDPE / PE borular |
|---|---|
| Garanti | bir yıl |
| Durum | Yeni |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 600 kg/saat |
| Toplam Güç | 800 kw |
| Boyutlar | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yıl |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Ortam sıcaklığı | ≤ 120°C (gelişmiş zirve değeri < 140°C) |
|---|---|
| İç Boru Malzemesi | PE |
| Köpükleme yöntemi | Yüksek basınçlı köpüklenme |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Kontaktör | Siemens |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 1200*230*260cm |
| Teslim süresi | Teslimat süresi |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yıl |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
|---|---|
| Boru kullanımı | Ön-insülasyon |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Yalıtım Kalınlığı | 20mm-100mm |
| Boru uzunluğu aralığı | 6m - 12m |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
|---|---|
| Başvuru | Bölgesel Isıtma, Gaz Taşıma, Su Temini |
| PLC'ler | Siemens |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Menşei | Qingdao, Çin |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Kontrol sistemi | Siemens |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Yükleme yöntemi | Vakumlu Otomatik Besleme |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |