| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Tipi | PE Su Temin Boruları |
| Vida No. | Tek vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Boru aralığı | 20-160mm |
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| Başvuru | PVC, PE, PP ve HDPE Borular |
| Lens kaplama | 16-1600mm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 30 takım / Yıl |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 80 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 20 TAKIM |
| Menşe yeri | Çin - Shandong - Qingdao |
| Satış Sonrası Hizmetler | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| Koruma Seviyesi | bir yıl |
|---|---|
| Katmanlar | İç Boru (PE) + PU Köpük + HDPE Dış |
| Şartname | 20 - 400mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 80 gün |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Teslim süresi | 30-60 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 100 Adet/yıl |
| Yalıtım malzemesi | Poliüretan köpük (PU) |
|---|---|
| Boru malzemesi | Çelik |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PE |
| soğutma yöntemi | Su Soğutma |
| Yüzey | Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Lens kaplama | 508-1620mm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 1200 × 230 × 260 |
| Teslim süresi | 60-80 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 20 Adet/yıl |