| üretim yöntemi | Vakum kalibrasyon yöntemi |
|---|---|
| Kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Başvuru | Bölgesel ısıtma, petrol ve gaz taşımacılığı, su temini |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kontrol sistemi | PLC otomatik kontrol sistemi |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Uygulamalar | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Malzeme | HDPE |
| Lens kaplama | 110-1680mm |
| tip | Boru Ekstrüderi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Boru Çapı Aralığı | 110-2000mm |
| İşleme Kapasitesi | ≤ 250m2/h |
| Otomasyon | Otomatik |
| Mian Extruder | SJ-75/33, SJ-90/33, SJ-120/33, SJ-150/33 |
| Garanti | 12 Ay |
|---|---|
| Ürün türü | PE Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış Sonrası Hizmet | Kurulum Eğitimi |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay |
| Ürün türü | Pe |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özellikler | 50 - 400mm |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| Üretme | 24 Saat Kesintisiz Üretilebilir. |
| Özellikler | Sürekli Üretim, Eşzamanlı Kalıplama. |
| Kapasite | ≤250m2/saat |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| İletim Türü | Katı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Pas kaldırma kalitesi | ≥2.5 Sınıf |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Üretim Kapsamı | Ürün Hattı |
|---|---|
| Çap Aralığı | 110-2000mm |
| Hammadde | PE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Soğutma yöntemi | Su Soğutma Sistemi |
| Dia.range | 75-315MM |
|---|---|
| İç Boru Malzemesi | PERT, Plastik boru |
| Uygula | Sert PERT İzoleli Borular |
| Köpürme katmanı | Yumuşak Poliüretan Köpük |
| Başvuru | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |