| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Ürün türü | Plastik boru |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Başvuru | önceden yalıtımlı boru ceketi üretmek için |
| Boru çapı | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Boru çapı. 1380-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Çıkış yeteneği | 250kg |
| Otomasyon | Otomatik |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Ticari marka | HUASHIDA |
|---|---|
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| Kontrol sistemi | PLC Otomatik Kontrol |
| İletim Türü | Katı |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Teslim süresi | 90 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 60 takım/yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , Çin |
| Marka adı | HSD |
| Kurulu güç | 160 kw-650kw |
|---|---|
| Uzunluk | 25-45 mm |
| Kapasite | 250-1350 kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | Güneş Bahçe Işığı |
| Teslim süresi | 60-90 |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T,L/C,Western Union |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Servis, İşçilerin Eğitimi |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| İletim Türü | Katı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | 110-2200mm |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Servis, İşçilerin Eğitimi |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| İletim Türü | Katı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | 110-2200mm |