| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Şartname | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Boru performansı | Esnek veya sert |
|---|---|
| hat uzunluğu | 60m |
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| İşleme boru malzemesi | PERT/PEX/PPR |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| çaplı | Φ32 ila φ426mm |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |