| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Türü | PE su besleme borusu |
| Vida Hayır | Tek vida |
| Otomatik | Otomatik |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kaplama | Toz Boya |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Kutu Malzemesi | Ana gövde paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Vakum pompası | 4KWx2set |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Boru çapı | 20mm |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Taşıma Paketi | İhracat için standart paket |
| Teslim süresi | 8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Sürünme Deformasyon Direnci | - İyi. |
|---|---|
| Kurulu güç | 180kw,230kw,400kw,680kw |
| Uzun yaşam | Yaklaşık 50 yıl |
| Garanti | 12 Aylık |
| Düşük Ağırlık | - Evet. |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Yükleme yöntemi | Vakumlu Otomatik Besleme |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Çiğ madde | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |