| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Boru kullanımı | Ön-insülasyon |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50HZ |
| Otomatik Üretim Hattı | Kapsayıcı |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| Satış Sonrası Hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| Şanzıman tipi | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |