| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| özel | özel |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE, |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Vida Hayır | tek vida |
| özel | özel |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE, |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Vida Hayır | tek vida |
| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Toplam Güç | 200KW |