| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Kontrol sistemi | Siemens |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000 mm |
| Üretim için malzeme | polietilen |
| Çelik borunun çapı | 426, 630, 720, 820,1000.1200mm |
|---|---|
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Başvuru | Sıvı Şanzıman Boru Hattı Bükülmeleri |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |