| Başvuru | Boru Üretimi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Yalıtım malzemesi | Poliüretan köpük |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Maks. çalışma baskısı | 2,5 MPa |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Plastik İşlenmiş | PE |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Boyut | 24m*4M*4M |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kaplama | Sprey Sarma |
|---|---|
| Sertifika | ISO |
| Kaplama Yapısı | Puf Yalıtım Katmanı, PE Dış Kılıf |
| Spesifikasyon | 500-1620 |
| Türü | Kaplama Üretim Hattı |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| hammadde | HDPE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Uygulama | Ön Yalıtımlı Boru Ceketi Üretmek İçin |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Spesifikasyon | 960-1680mm |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Üretim Aralığı | Boru Çapı 110-600mm |
| kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| Üretim Yeteneği | 1000-1200KG/saat |
|---|---|
| Vida | Katı-Sıvı Ayırma Vidası |
| Ayar Kutusu | Vakum Ayarı |
| Sıcaklık Sınıflandırması | Yüksek Sıcaklık Borulama |
| Kaplama kalınlığı | 50-100mm |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Sertifika | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| HS kodu | 8477209000 |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |