| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyon ısıtma |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Kaplama Katmanı | İç Boyama Dış 3lpe |
|---|---|
| Püskürtme Tabancası Yöntemi | Yüksek Gerilim Elektrostatik Püskürtme Tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Yüzey | Çelik |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Lens kaplama | 325mm-1220mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün Rengi | Siyah |
|---|---|
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Boru Aralığı | 110-550mm |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Kutu Malzemesi | Ana gövde paslanmaz çelik |
|---|---|
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Çiğ madde | PE |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Trade Mark | HSD |
| High Brunt Intensity | Yes |
| Automation | Automatic |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Malzemeler | Epoksi Tozu |
| Ürün modeli | 3LPE-PP kaplama üretim hattı |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6-12 Metre |