| Kaplama tipi | 3 Katlı Polietilen (3LPE) |
|---|---|
| Teslimat süresi | Çelik borular |
| patlatma | >2,5A |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Menşei | Çin |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Üretim Aralığı | Boru Çapı 110-600mm |
|---|---|
| Çap Aralığı | 110-2000mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve Su Soğutma |
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| Güç | Tehlikesiz bölge |
| Uygulama | Ön Yalıtımlı Boru Ceketi Üretmek İçin |
|---|---|
| Boru çapı | 12mm-2000mm arası |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Kesme Yöntemi | Planet Kesim |
| Nem | %85 yoğuşmasız |
|---|---|
| Çiğ madde | Çelik boru |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Çiğ madde | PE |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Türü | Boru Ekstrüderi |
| Vida | tek vida |
| Ticari marka | HSD |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Boru çapı. 1380-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Renk | siyah veya sarı |
| Çapraz | 100-2000mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Boru çapı. 1380-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Çıkış yeteneği | 250kg |
| Otomasyon | Otomatik |