| Isıtma Sıcaklığı | 220-250°C |
|---|---|
| PE Katman Kalınlığı | 2,5-3,7 mm |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| İşletim Sistemi | dokunmatik ekran |
| Kaplama tabakası | İç ve dış boru duvarı |
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Pas kaldırma kalitesi | ≥2.5 Sınıf |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Güç Kaynağı | Yaklaşık 1650kw |
| Toplam Güç | 900kW |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
|---|---|
| Malzeme | karbon çeliği |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Yüzey işleme | Kumlama |
|---|---|
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Mod Hayır | 200-1420mm |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Tip | 3LPE kaplama hattı |
|---|---|
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Üretim için malzemeler | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| İşleme Kapasitesi | ≥250m²/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |