| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| İşleme Türü | ekstrüzyon |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Yükseklik/mm | 26 |
|---|---|
| Tarzı | 42/110 |
| Katlanır halkalar | 46 |
| Renk | Siyah |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 100-1000kg/saat |
| Uygulama | Kaplama amaçlı levha/karton üretimi |
| Malzeme | PE PP |
| Soğutma yöntemi | Su Soğutma veya Hava Soğutma |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |