| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Elektrik akımı | AC |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
|---|---|
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Manşet | 1000 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |