| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | Pe |
| besleme modu | Tek Besleme |
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi | 90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 100 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Boru Özelliği | tek ve çift duvar |
|---|---|
| Bağlantı | Su geçirmez/Toprak geçirmez |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Çiğ madde | PE/PP/PVC |
| sarma yöntemi | Otomatik Sarma |
| besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | günde 1000 metre |
| Toplam güç | 150KW |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Boru malzemesi | Çelik |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| paketlenmiş | Film |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Yer | İçeride |