| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Türü | El Ekstrüderi |
| HS kodu | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 570*500*160mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Ağırlık | 4.8Kg |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elde taşınır kaynakçıya beslenmek |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Çapraz | 4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Üretim Kapasitesi | 1000-2000m2/8h |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-1 |
| Toplam Uzunluk | 80m |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| kaynak yöntemi | Tozaltı Kaynak |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Üretim Aralığı | 170mm |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |