| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,5-3,7 mm |
|---|---|
| Çalışma modu | Otomatik |
| Uygulama | Petrol ve gaz boru hattı kaplamaları |
| Boru Çapı Aralığı | 4-48 inç |
| Model | ABC-123 |
| Kaplama malzemesi | Polietilen Tozu |
|---|---|
| Yapışkan Malzeme | epoksi reçine |
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Uygulama | Petrol ve Gaz Boru Hattı |
| Boru Çapı Aralığı | φ60-φ1420mm |
| Uygulama | Donanım Püskürtme Ekipmanı |
|---|---|
| Yöntem Türü | Otomatik |
| Kurulum Kapasitesi | Yaklaşık 1650kw |
| Mevcut malzeme | FBE tozu |
| Ekstrüzyon Yeteneği | 350kg/saat |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Bağlantı | Isıyla Daralan |
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Yapıştırıcı | eva |
| Adı | Isıyla Daralan Kılıf |
| Malzeme | HDPE |
|---|---|
| Bağlantı | kaynak |
| Boru aralığı için | 200-2200mm |
| Kullanım | Önceden yalıtımlı boru hattı derzleri |
| Uygulamalar | HDPE Boru Hattı Ortak Kapatma |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Çapraz | 2500 mm |
|---|---|
| Çekim Gücü | 10 mpa |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila 125°C |
| Kesit Şekli | Dairesel |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |