| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Türü | El Ekstrüderi |
| HS kodu | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 570*500*160mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Ağırlık | 4.8Kg |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elde taşınır kaynakçıya beslenmek |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Çapraz | 4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Üretim Kapasitesi | 1000-2000m2/8h |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-1 |
| Toplam Uzunluk | 80m |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| kaynak yöntemi | Tozaltı Kaynak |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Üretim Aralığı | 170mm |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Anticorrosion | Internal &External |
|---|---|
| Coating Layers | 3 layers |
| Total Length | 80m |
| Connection Type | Welding |
| Pipe Surface Preparation | Shot Blasting |
| Boru Çapı Aralığı | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı aralığı | 1,5 mm-4,5 mm |
| Toplam Uzunluk | 80m |
| Uygulama | Petrol ve Gaz Boru Hattı |
| Üretim Hızı | 2-12 m/dak |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Durum | Yeni |