| tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Petrol, Doğal Gaz, Su Temini Boru Hatları |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| püskürtme yöntemi 1 | elektrostatik Sprey |
| Sprey Yöntemi 2 | Eşzamanlı iç dış duvar kaplaması |
| Spesifikasyon | 300-4200mm |
| Toz Geri Kazanım Oranı | ≥98% |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Türü | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Spesifikasyon | ISO9001: 2008 |
| Ürün Kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Serbest bırakma formu | borular ve levhalar |
|---|---|
| Avantaj | Otomatik sürekli üretim hattı |
| Performans | yumuşak, bükülmeye, soğuğa, sıcağa dayanıklı, su geçirmez, |
| için kullanılabilir | Klima borusu vb. |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |