| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Bölüm3 | Üç katmanlı fiber takviyeli ısı büzülme manşonu |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Model NO. | Model 120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| özel | özel |
| Yapı | yatay |
| Toplam güç | 400 kW |
|---|---|
| Ekstrüzyon Hızı | 05.-5 |
| Kapasite kg/saat | 600 240 |
| Boyut (m) | 32*16*6.0 |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |