| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Ürün Tipi | Plastik boru |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Ürün Tipi | Plastik boru |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Uygulama | önceden yalıtımlı boru ceketi üretmek için |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Raw Material | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Delivery Time | 60 Days |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| İşlenmemiş içerikler | PE80, PE100 |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Uygulama | Su-tedarik gaz tedarik basınç borusu üretin |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Toplam Güç | 200KW |