| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Kalibrasyon yöntemi | akü kalibrasyonu |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Boru çapı | PE |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Vakum ve su püskürtme soğutma | Planet Kesim |
| Garanti | 12 Aylık |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |