| Plastik Spiral Boru Üretim Hattı (Çap. 300mm-1200mm) | 230KW |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Kullanımı | Kanalizasyon Suyu Dağıtımı için |
| Ürün Kapasitesi | 320-600 |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 set / yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , huashida |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Spesifikasyon | PE-960 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 150 |
| Boru Çapı (mm) | 960 |
| Kapasite (kg/saat) | 800kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| paketlenmiş | Film |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Boru Çapı Aralığı | φ20-φ1200mm |
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |