| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Satış Sonrası Hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| Şanzıman tipi | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Plastik İşlenmiş | PE |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Boyut | 24m*4M*4M |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kaplama | Toz Boya |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| hammadde | HDPE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Boru çapı | 200-3000mm |
|---|---|
| Uygulama | Kanalizasyon borusu, fırtına suyu borusu. |
| Voltaj | 380V.50Hz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Türü | Yatay makine ve dikey makine |