| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Spesifikasyon | PERT-50/200MM |
| Çap Aralığı | 300-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE/PP |
| Toplam güç | 230kw, 400kw, 520kw |
| Hız | 6-12m/Y4-12m/Y,2-5m/Y,0,5-3 |
| Uzunluk | 23m, 26m, 32m, 42m. |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Spesifikasyon | PERT-50/200MM |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomasyon |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Seriler | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 30 set/yıl |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |