| Kesici | Otomatik olarak |
|---|---|
| Tip | Tek Duvar / Çift Duvar |
| Avantaj | Yüksek Hız, Yüksek Performans |
| Anahtar kelime | Yüksek hız |
| Boru malzemesi | PP/PE/PVC |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Seriler | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Dn | ID200-600mm, ID600-1200mm |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 50 set /yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , huashida |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Egzoz | Tükenme |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
| İşleme türü | Ekstrüzyon Makinesi, ekstrüzyon ekipmanı |
|---|---|
| Çiğ madde | PE/PP/PVC |
| İşlem | SARMAL |
| Kalıp | 60 çift, 50 paris |
| Hız | 8-16m |