| High Stiffness | Yes |
|---|---|
| Creep Deformation Resistance | Good |
| Economical Construction | Yes |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Production Capacity | 100-1000kg/h |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Malzeme | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Boyut | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Kurulu güç | 380V 50HZ |
| Boru Aralığı | Boru Aralığı |
| Motor Gücü | 90kW 55kW |
| Plastik Spiral Boru Üretim Hattı (Çap. 300mm-1200mm) | 230KW |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Kullanımı | Kanalizasyon Suyu Dağıtımı için |
| Ürün Kapasitesi | 320-600 |
| Boru aralığı | 300mm-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ekstruder Stili | SJ90×30, SJ100×33 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomasyon |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Başvuru | Belediye su temini , drenaj suyu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Seriler | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |