| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Taşıma paketi | Standart paket |
| HS kodu | 3921909090 |
| Bağlantı | Kaynak |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Taşıma paketi | Standart paket |
| HS kodu | 3921909090 |
| Bağlantı | Kaynak |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, D/A |
| Yetenek temini | 50 set/ yıl |
| Menşe yeri | Qingdao Huashida |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hız | 6m-10m/Min |
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Katman sayısı | Çift katman |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| HDPE ceket borusu rengi | Özelleştirilebilir |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |