| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Yapı | "H" yapısına sahiptir. |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| DN | ID200-600mm, ID600-1200mm |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Computerized | Computerized |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Screw No. | Single-screw |
| DN | ID200-600mm, ID600-1200mm |
|---|---|
| HS kodu | 8477209000 |
| Taşıma Paketi | Standart ihracat ambalajı |
| Screw No. | Single-screw |
| Computerized | Computerized |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Avantaj | Yüksek Hız, Yüksek Performans |
|---|---|
| Cutter | Automatically |
| Boru malzemesi | PP/PE/PVC |
| Key Word | High Speed |
| Uygulama | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Otomasyon | Otomatik |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Boru çapı | 200-3000mm |
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Süreç | SARMAL |
| kontaktör | Fransa SCHNEIDER Kontaktörler,Schnerder |
| Motorlar | Siemens |
| Kalıp | 50 Çift |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kurulu güç | 380KW |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Packaging Details | Standard Export Packing |