| Kesici | Otomatik olarak |
|---|---|
| Tip | Tek Duvar / Çift Duvar |
| Avantaj | Yüksek Hız, Yüksek Performans |
| Anahtar kelime | Yüksek hız |
| Boru malzemesi | PP/PE/PVC |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hız | 6m-10m/Min |
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Sertifika | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Taşıma paketi | Standart paket |
| HS kodu | 3921909090 |
| Bağlantı | Kaynak |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| patlatma | > 2.5a |
|---|---|
| Spesifikasyon | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
| Substrat | Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |