| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, D/A |
| Yetenek temini | 50 set/ yıl |
| Menşe yeri | Qingdao Huashida |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| otomatik | Bilgisayarlı |
| Durum | yeni |
| Satış sonrası servis | 1 Yıl |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Katman sayısı | Çift katman |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Taşıma paketi | Standart paket |
| HS kodu | 3921909090 |
| Bağlantı | Kaynak |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Taşıma paketi | Standart paket |
| HS kodu | 3921909090 |
| Bağlantı | Kaynak |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |