| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Türü | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PE |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Egzoz | Tükenme |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Yalıtım malzemesi | Poliüretan köpük (PU) |
|---|---|
| Boru malzemesi | Çelik |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Boru çapı | 200-3000mm |
|---|---|
| Uygulama | Kanalizasyon borusu, fırtına suyu borusu. |
| Voltaj | 380V.50Hz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Türü | Yatay makine ve dikey makine |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Warranty | 12 Months |
| Pipe Type | PE Pipe |
| Application | Municipal drainage of water less than 45ºC, building outdoor drainage, buried farmland drainage, industrial sewage, road drainage, sewage disposal work, sport field square drainage, electrical and telecommunication project etc. |