| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Vakumlu besleyici | SAL/1600Kg |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Kutu Malzemesi | Ana gövde paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Vakum pompası | 4KWx2set |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Süreç | SARMAL |
| kontaktör | Fransa SCHNEIDER Kontaktörler,Schnerder |
| Motorlar | Siemens |
| Kalıp | 50 Çift |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Boru aralığı | 300mm-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ekstruder Stili | SJ90×30, SJ100×33 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |