| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Seriler | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 set / yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , huashida |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomasyon |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Yapı | "H" yapısına sahiptir. |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Model NO. | HSD-2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Otomasyon | Otomatik |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kontrol sistemi | Siemens PLC |