| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
|---|---|
| Toplam Güç | 900kW |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Paketleme Detayları | Müşterinin gereksinimine göre |
| Sertifika | ISO9001 |
| Kaplama Yapısı | FBE katmanı, yapışkan katman, PE katmanı |
|---|---|
| çoklu kaplama işlemleri | FBE, 2LPE, 2LPP, 3LPE |
| Üretim kapasitesi | ≥ 250 m²/saat |
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Boru Yüzey İşlemi | SA 2,5'tan Az Değil |
| Çalışma modu | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, Polipropilen |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyon ısıtma |
| Kullanma | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Nem | %85 yoğunlaşma yok |
|---|---|
| Boru Ucu Şekli | Eğik, Kare, Yuvarlak |
| Vakum besleme makinesi | Motor gücü 7.5kw |
| Bölme | Borular 14”-90” |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Kaplama Tipi | Harici 3LPE dahili sıvı sprey |
|---|---|
| Boru çapı | 114-4200mm |
| Kumlama | dış ve iç |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Temizleme kapasitesi | 250m2/saat |