| Ürün türü | Boru üretim hattı |
|---|---|
| Şartname | 200-1400mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Yüzey hazırlığı | Kum püskürtme veya kumlama |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
| Antikorozyon | İç dış |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | Standart İhracat Paketleme |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Şartname | Boru çapı. 300-4200mm |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | çelik |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Kaplama | Toz Boya, Ekstrüzyon Kaplama |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Yüzey | çelik boru |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Yüzey | çelik boru |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 80 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 20 TAKIM |
| Menşe yeri | Çin - Shandong - Qingdao |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | çelik |
| Kaplama Tipi | Dış kaplama |
|---|---|
| Kaplama Yapısı | Epoksi+Yapıştırıcı+PE |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |